Wybierz język:
  • Polski
  • English
  • Русский
  • Español

O firmie

Zakład Wyrobów Metalowych Czaja jest firmą działającą w branży metalowej od 1973 roku, przez ten okres zdołaliśmy wypracować silną pozycję na rynku.

Firma specjalizuje się w produkcji elementów instalacji LPG i CNG, głównie filtrów fazy lotnej. Filtry LPG/CNG oraz inne elementy instalacji gazowych produkowane przez naszą firmę charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania oraz doskonałymi parametrami technicznymi, o czym ciągle informują nas nasi klienci..

Współpracujemy z dystrybutorami, hurtowniami oraz producentami instalacji w Polsce i na całym świecie. Produkujemy również detale odlewane ciśnieniowo oraz grawitacyjnie ze stopów ZnAl oraz Al. Oferujemy usługową obróbkę mechaniczną oraz wykonanie odlewów na bazie narzędzi własnych lub powierzonych.

Od 2013 roku posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001. Dysponuje wyspecjalizowaną kadrą co gwarantuje wysoką jakość naszych produktów, ciągłe unowocześnianie technologi produkcji i rozszerzanie oferty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, stałe i szybkie dostawy oraz profesjonalną obsługę.

Jesteśmy przekonani, że już po pierwszej dostawie zostaną państwo naszymi stałymi klientami. Pamiętajcie państwo, że kupując bezpośrednio od producenta dostajecie najlepsze warunki jakościowe i cenowe. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową, z chęcią udzielimy informacji. Zapraszamy do współpracy.

ZESPÓŁ ZWM CZAJA

ul Hutnicza 4, 44-310 Radlin
tel/fax: +48 324571267
e-mail: filter@zwmczaja.pl